Terror laktacyjny- kto za tym stoi?

Uwaga, dziś wpis prawdziwie sensacyjny! Tylko u nas, odsłaniamy tajemnice terroru laktacyjnego i ujawniamy, kto stoi za propagandą mleka!

Dziś będę niczym Agata, niczym Magda M. i sędzia Anna Maria Wesołowska zarazem. Zadam jedno zasadnicze pytanie. Wszystkim terrorystom laktacyjnym. No bo sposobność jet, ale gdzie jest motyw?

Pytanie jakże łatwe w przypadku przemysłu spożywczego odpowiedzialnego za formułę, zwaną także mlekiem modyfikowanym. No bo tutaj motyw jest jasny. Dlaczego ktoś reklamuje, oferuje szpitalom za 1 grosz, zachęca, promuje i wciska. Dla kasy, oczywiście. Niemowlęta będą zawsze, zawsze będą głodne, kasa popłynie. Ale w przypadku terroru laktacyjnego? Propagandy naturalnego karmienia? Przecież tu nie ma produktu! Nikt nie zarobi na tym, jeśli matka sama sobie wyprodukuje pokarm dla dziecka. No to po co ktoś to promuje? Jaki ma w tym interes? Jaki motyw? HA, zobaczcie sami i drżyjcie!

1. Położne cierpiące na bezsenność

Normalnie jak w szpitalu niemowlę raczy zakłócić ciszę nocną, dostanie darmową butelkę prosto z podgrzewacza. Chyba, że traficie na położną z bezsennością. Ta cholera tak się nudzi, że całą noc chętnie będzie nasłuchiwać płaczu i cierpliwie pomagać Wam w przystawianiu głodnego ssaka do piersi. A że w dzień nie odsypia, to i w dzień będzie Was terroryzować.

2. Leniwi lekarze

Nie, to nieprawda, że mleko matki jest cudowną szczepionką na wszelkie zło. I że dzieci karmione piersią nie chorują, i są mądrzejsze, zdrowsze, grzeczniejsze i ładniej dziergają. Faktem jest natomiast, że mleko matki jest idealnym i optymalnym pokarmem, który pozwoli osiągnąć dziecku 100% jego własnej odporności i poziomu zdrowia. Więc ci leniwi lekarze terroryzują i knują, żeby potem mieć jak najmniej roboty. Z chorymi dziećmi, z alergiami, z cukrzycą, otyłością i masą innych dolegliwości. Paskudy…

3. Piękne, bogate i znudzone

Jest taka grupa kobiet, co to chyba mają nigdy nie czyszczące się konto, zero obowiązków i nieograniczoną ilość wolnego czasu. No bo jak inaczej wytłumaczyć, że inwestują swoje pieniądze, czas, emocje, siły i co tam jeszcze w takie rzeczy jak kursy promotorki karmienia piersią, prowadzenie darmowego internetowego pisma o karmieniu piersią, prowadzenie blogów ze specjalistyczną wiedzą czy dyżury przy telefonie w LLL? Za darmo, często jeszcze dokładając. Z wszelkich zasobów. A to terrorystki, prawda?

4. Zboczeńcy

To chyba jasne. Ci wszyscy, co to chcą sobie pooglądać cycki za darmo. Bo, jak wiadomo, karmienie piersią wiąże się z obnoszeniem się z gołym biustem. Raj dla zboczeńców panie, raj!

5. Feministki

Zaskoczeni? Co one tu robią? Ano, wszędzie się wcisną. No bo co robi feministka? Feministka robi chłopom na złość. Więc agitują te feministki za karmieniem piersią, chłopu na szkodę. No bo po pierwsze chłop nie nakarmi, więc więzi z dzieckiem nie nawiąże. Nie dość, że kobieta ma 9 miesięcy przewagi, jeszcze sobie urodzi, co też chłopom nie dane, to jeszcze całe karmienie chce mieć dla siebie. I biedny chłop pierwszy kontakt z dzieckiem zaliczy przy okazji wspólnego krojenia schabowego dopiero. A poza więzią jeszcze jedną rzecz chłopom chcą zabrać. Ich piersi. No bo po karmieniu te ich piersi są już nie takie ładne, i nie są już na każde zawołanie, bo może akurat dziedzic wisi. I w staniku do karmienia nie tak się prezentują jak za czasów czerwonej koronki. A może jakiegoś chłopa to karmienie obrzydza i już na te swoje piersi nie spojrzy tak jak kiedyś? No bo to piersi faceta są, dziecku wypożyczone albo i nie, na chwilę. Kobieta do nich doczepiona? Taki szczegół.

Do takich informacji dotarłam sama dzięki dziennikarskiemu śledztwu. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły, kto stoi za propagandą karmienia piersią i w jakim celu to czyni, oraz jakie czerpie korzyści, piszcie śmiało. Chętnie się dowiem co to za paskudy tak nas terroryzują.***

Dziękuję, że tu jesteś! Może zostaniesz jeszcze chwilkę?

Jeśli masz ochotę,

Dzięki!
Kasia

Jestem wdzięczna
15 sierpnia 2014
Powiedziane
10 lutego 2015
Roztapiam się
29 września 2016
Inline
Inline