Nasz nowy dom: salon i kuchnia

Nie wiem, co jest większym sprawdzianem dla związku, pojawienie się dzieci czy urządzanie mieszkania. Ale podobno remont jest trzecim najbardziej stresującym wydarzeniem w życiu człowieka, po śmierci bliskich i rozwodzie (ha!). Z dziećmi musimy zmierzyć się sami, rozwodzimy się co tydzień, więc remont postanowiliśmy oddać do ogarnięcia innym. Czynem zajęła się nasza fachowa ekipa, a jej szef na wstępie oznajmił, że się wypalił zawodowo. Na szczęście planowanie zostawiliśmy odpowiedniej osobie, czyli Oldze.

Przy zbieraniu inspiracji rozwiedliśmy się ze dwa razy, ale jakoś doszliśmy do porozumienia. Metodą krakowską, czyli targowaniem się i handlem wymiennym. Ja zgodziłam się na kuchnię według pomysłu Wojtka, a on zgodził się na wstawienie starej komody po mojej cioci. Ja uwielbiam meble z duszą i mogłabym mieć cały dom vintage. Wojtek lubi prosto, minimalistycznie i funkcjonalnie. Ta komoda go uwiera strasznie, jak ogląda wizualizacje to zawsze przez jego twarz przebiega skurcz, a potem spluwa przez lewe ramię. Ale liczę na to, że jakoś się dogadają…

(Jednak tej metody nie polecam na dłuższą metę, bo może obrócić się przeciwko wam. Niedawno dostałam mmsa z trzema najtańszymi płytkami w obi. Wybrałam jedne a potem słyszę: no, skoro ty zaaranżowałaś piwnicę, to ja biorę sypialnię!)

W każdym razie inspiracje zebraliśmy, wysłaliśmy Oldze, a ona odesłała nam to cudo! Trochę szkoda, że nie będziemy mieć osobnej kuchni jak w starym mieszkaniu, to było bardzo fajne rozwiązanie. Ale cała reszta to idealne połączenia naszych (wykluczających się czasem) pomysłów.

salon z aneksem

salon z aneksem

salon z aneksem

salon z aneksem

salon z aneksem

Projekt i wizualizacje: Olga Stępień 

I co sądzicie? Fajnie? Bardziej wam się podoba niż STARA KUCHNIA i POPRZEDNI SALON?***

Dziękuję, że tu jesteś! Może zostaniesz jeszcze chwilkę?

Jeśli masz ochotę,

Dzięki!
Kasia

Salon w skandynawskim stylu
13 lutego 2018
Do miasta!
24 stycznia 2018
Nasz nowy dom: łazienki
27 marca 2018
Inline
Inline