Fabryka Języka – fajna gra logopedyczna

Wpis we współpracy z Bee.pl 

Paczka od Bee.pl przyszła w idealnym momencie. Akurat była u mnie przyjaciółka ze swoją bandą. Przyjechała na weekend. Jej czwórka i moja dwójka akurat smacznie spały, a my miałyśmy cały wieczór dla siebie, by testować eko kosmetyki, malować paznokcie, smarować się maseczkami i sączyć wino przy Netfliksie.

A nie, sorry, to nie ten blog.

Tak naprawdę trójka dzieci jeździła dookoła stołu na rolkach puszczając bańki, dwójka pracowicie rozsiewała po domu piasek z tarasu, a gdzieś dookoła było chyba kolejne kilkanaście, które biegały i robiły hałas. Paczka wzbudziła wielką ciekawość, została przyjęta gromadnie i uroczyście przetransportowana do domu, po czym rozbebeszona. Pierwszym zachwycającym prezentem okazała się masa folii bąbelkowej, którą można było porozjeżdżać na rolkach. Ale potem dostrzegli grę i wzięli się do roboty, budując roboty.

Gra logopedyczna

Gra Fabryka Języka

Gra jest bardzo prosta: każdy z graczy buduje swojego robota, żeby dostać część, musi wykonywać zadania. Ekipa w wieku 5-12 szybko samodzielnie rozpracowała instrukcję i przystąpiła do rozgrywki. Wszyscy się dobrze bawili, zwłaszcza przy zadaniach. Gra jest prosta, ale wciągająca. Trwa na tyle krótko i jest tak dynamiczna, że nie nudzi się energicznym dzieciakom, które długo nie usiedzą w miejscu. Godna polecenia zwłaszcza, że przemyca logopedyczne ćwiczenia. Znajdziecie ją TUTAJ, i to w promocji.

Gra dla dzieci

A teraz wszyscy robią 10 razy dziubek i trąbkę z języka i powtarzają “W centrum cytrylandii zacna owca ocenia macki córki”.

A tak Bee.pl rozpieszcza dorosłych. Ostatnio testuję różne naturalne kosmetyki a u Bee było w czym wybierać. Mam więc słynną czarną pastę do zębów (fajnie działa na dzieciaki, szczotkują na wyścigi), bardzo mocno nawilżające serum do twarzy i obłędnie pachnące maskę i olejek do włosów.

Naturalne kosmetyki

 

Grę  i kosmetyki mogłam sobie wybrać dzięki Bee.pl 

bee.pl***

Dziękuję, że tu jesteś! Może zostaniesz jeszcze chwilkę?

Jeśli masz ochotę,

Dzięki!
Kasia

Potrzebujesz wioski
18 września 2015
Instant
5 lutego 2015
Nie mów mi tak, nie pomagasz!
14 lutego 2018
Inline
Inline